نماینده آبادان خواهان اعلام عزای عمومی و جلوگیری از اختلال در اینترنت خوزستان شد

تاریخ نشر: 1401/03/04 کد خبر: cr7henmv
نماینده آبادان طی یک نامه خطاب به ابراهیم رئیسی با اشاره به فروریختن ساختمان متروپل در آبادان از رئیس جمهور خواست ضمن اعلام عزای عمومی و ایجاد بستر برای همدردی عمومی با مردم آبادان خواهان تعین تکلیف مفقودان این حادثه و جلوگیری از در اینترنت خوزستان شد

Image title

مجله آب ایران : نماینده آبادان طی یک نامه خطاب به ابراهیم رئیسی با اشاره به فروریختن ساختمان متروپل در آبادان از رئیس جمهور خواست ضمن اعلام عزای عمومی و ایجاد بستر برای همدردی عمومی با مردم آبادان خواهان جلوگیری از اختلال در اینترنت خوزستان شد. جلیل مختار در این نامه حادثه فروریختن ساختمان متروپل آبادان را سر قله فسادی دانست که در استان خوزستان آشکار شده است. وی در این نامه افزود : تخلفات عبدالباقی بخشی از شبکه فساد در خوزستان و به ویژه آبادان است؛ آشکار سازی شبکه فساد و برگزاری دادگاه علنی متهمین و مرتبطین با شبکه فساد اولین گام در التیام دردهای مردم آبادان است. متن کامل نامه جلیل مختار نماینده شهرستان آبادان خطاب به ریاست محترم جمهور به شرح زیر است:


حجت السلام و المسلیمین ابراهیم رئیسی

ریاست محترم جمهور

سلام علیکم

احتراما به استحضار می رساند خبر فروریختن ساختمان متروپل آبادان اگر چه ملت ایران را در بهت فرو برد اما واقعیت این است که این اتفاق برای مردم آبادان که با گوشت و پوست خود فساد سیستماتیک حاکم بر مدیریت شهری آبادان را درک و لمس کرده اند اتفاقی قابل پیش بینی بود. از همین روی اینجانب به عنوان نماینده آبادان تحقیق و تفحص از شهرداری آبادان را در دستور کار مجلس قرار دادم و به کمک نمایندگان محترم مجلس انشا الله پیشنهاد تحقیق و تفحص تصویب گردد. از آنجا که از بدو این حادثه اقدامات را از نزدیک پیگیری می کنم و شاهد افزایش حجم فشارهای روانی بر مردم و تیم امداد حاضر در میدان هستم و از آنجا که حجم فشار وارده ناشی از این ضایعه؛ ملت ایران را داغدار کرده موارد ذیل حضورتان تقدیم می گردد:

۱- اعلام عزای عمومی و ایجاد بستر برای همدردی عمومی با مردم آبادان

۲ - اخلال در اینترنت آبادان مردم تحت فشار و بی اطلاع از شرایط را در وضعیت بغرنجی قرار داده است لذا دستور فرمائید در این شرایط که جامعه داغدیده است به هر صورت از اخلال در اینترنت به هر بهانه ایی جلوگیری شود.

۳ - عدم شفافیت در اطلاع رسانی باعث بروز شایعاتی گردیده که اعتماد عمومی را خدشه دار کرده است ایجاد مدیریت واحد و تعیین سخنگو برای اطلاع رسانی در رابطه با ابعاد فاجعه مهم و ضروری است.

۴ - تعیین تکلیف وضعیت مفقودین و خدمات رسانی به خانواده های داغدیده و مجروحین حادثه

۵ - حادثه فروریختن ساختمان متروپل آبادان سر قله فسادی است که در استان خوزستان آشکار شده است. تخلفات عبدالباقی بخشی از شبکه فساد در خوزستان و به ویژه آبادان است؛ آشکار سازی شبکه فساد و برگزاری دادگاه علنی متهمین و مرتبطین با شبکه فساد اولین گام در التیام دردهای مردم آبادان است. لذا خواهشمند است در کنار امداد رسانی و ارسال تجهیزات به منطقه بستر برای برخورد شفاف با تمامی شبکه فساد در آبادان فراهم شود.

با تشکر

جلیل مختار

نماینده مردم شریف شهرستان آبادان

در مجلس شورای اسلامی


Image title


دیدگاه ها
شما نیز دیدگاه خود را ثبت نمایید
نام *
پست الکترونیک *
6 + 4 =